literatura numizmatyczna, Leo Hamburger Frankfurt a.M; Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński 9, Mai..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:00:20
329257
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Leo Hamburger Frankfurt a.M; Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński 9, Mai 1932, (Kolekcja W. Chomińskiego); Zbiór monet polskich od XI wieku, do XIX (szczególnie bogata i ciekawa kolekcja monet polskich królów od Zygmunta I Starego do Stanisława Augusta Poniatowskiego)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: format ok. A4, 26 stron (712 pozycji), 7 tablic z ilustracjami, twarda oprawa introligatorska, wszystkie strony przedarte na dwie części i sklejone

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 213

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł