Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Watykan, medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963
328540
Aw: Popiersie papieża w prawo, na dole sygnatura GIAMPAOL... | I- |
185 zł szac. 250 zł 88 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H... | II |
410 zł szac. 200 zł 166 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal
328570
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej podpis władcy, Rw: Za... | I/I- |
90 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Watykan, Kanonizacja siedmiu świętych, 1934
328563
Aw: Popiersie papieża w prawo, na odcięciu sygnatura MIST... | I/I- |
310 zł szac. 250 zł 201 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy, 1880
328550
Aw: Herb Wielki Belgii, na dole z prawej sygnatura HART, ... | III+/III |
125 zł szac. 125 zł 119 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328549
Aw: Kobieta z bukietem, siedząca na ławce w ogrodzie, w t... | I- |
290 zł szac. 200 zł 147 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Watykan, Renovatum Prodigium, 1814
328545
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej BRANDT. F. ROMAE., PI... | II/II- |
420 zł szac. 70 zł 410 wyświetleń |
9 | zakończona |