Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324652
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I |
115 zł szac. 100 zł 88 wyświetleń |
4 | zakończona | |
324655
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I/I- |
105 zł szac. 150 zł 103 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H... | II |
410 zł szac. 200 zł 186 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
328599
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II |
115 zł szac. 100 zł 114 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
328813
Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w ... | II |
350 zł szac. 300 zł 221 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Anno V, 1983
327020
Aw: Postać modlącego się papieża w prawo, JOANNES PAULUS ... | I |
185 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Katowicach, 1983
327016
Aw: Postać modlącego się papieża, wspartego na pastorale,... | I |
155 zł szac. 75 zł 92 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Solidarność Dolny Śląsk Janowi Pawłowi II, 1983
327017
Aw: Półpostać pozdrawiającego papieża, z prawej OJCU / ŚW... | I |
130 zł szac. 75 zł 97 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, II pielgrzymka Jana Pawła II do Polski, 1983
327018
Aw: Głowa papieża lekko w lewo, z lewej II / PILEGRZYMKA ... | I |
90 zł szac. 75 zł 95 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Wizyta w Polsce, 1983
327003
Aw: Popiersie modlącego się papieża w lewo, JAN PAWEŁ II,... | I |
115 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
5 | zakończona |