Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Polska, Jan Paweł II w Polsce, 1979
327014
Aw: Popiersie papieża w lewo, z pastorałem, Rw: Herb papi... | I |
85 zł szac. 75 zł 75 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Polski – Kraków, 1979
327012
Aw: Popiersie papieża w prawo, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II, Rw: W... | I |
85 zł szac. 75 zł 59 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal
328570
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej podpis władcy, Rw: Za... | I/I- |
90 zł szac. 100 zł 99 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Watykan, medal Pius XII, 1946
328541
Aw: Popiersie papieża w prawo, na odcięciu ramienia sygna... | II |
90 zł szac. 150 zł 98 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, II pielgrzymka Jana Pawła II do Polski, 1983
327018
Aw: Głowa papieża lekko w lewo, z lewej II / PILEGRZYMKA ... | I |
90 zł szac. 75 zł 94 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
325966
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer... | I |
90 zł szac. 40 zł 101 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w archikatedrze wrocławskiej, 1983
327019
Aw: Popiersie papieża w lewo, z pastorałem, MUSICIE / BYĆ... | I |
95 zł szac. 75 zł 68 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328557
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej sygnatura A.DESAIDE... | III+/III |
105 zł szac. 100 zł 115 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, medal nagrodowy, 1890
328553
Aw: Popiersie Petera Paula Rubensa lekko w lewo, niżej F.... | I- |
105 zł szac. 125 zł 99 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324655
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I/I- |
105 zł szac. 150 zł 99 wyświetleń |
4 | zakończona |