Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:50:20
323711
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II, Popiersie papieża lekko w lewo, z lewej wygrawerowane Człowiek / jest sobą / poprzez / dojrzałość / swego ducha / Jan Paweł II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 124 x 135 mm
Literatura: Grabowski 1448

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł