Polska, szóstak, 1661 GB-A

Polska, szóstak, 1661 GB-A

Polska, szóstak, 1661 GB-A

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:34:20
326480
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1661 GB-A, mennica Lwów, na awersie Ślepowron bez obwódki, data tylko na rewersie, pod koroną na rewersie nominał, u dołu litery GB - A (inicjały dzierżawcy mennicy lwowskiej, Jana Chrzciciela Amurettiego)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, źle wycięty krążek
Literatura: Kop. 1642 (R), Kurp. 180

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 741

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  185 zł
4)  110 zł
5)  70 zł
6)  48 zł