Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:50:00
323715
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II, Aw: Głowa papieża na wprost, JAN PAWEŁ II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 99.5 mm, 248.94 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  40 zł
6)  38 zł