Polska, Papieżowi - Studenci, 1987

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:36:20
322980
Opis: Polska - III RP po 1989, Papieżowi - Studenci, 1987, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, w tle pomnik stoczniowców, Rw: Panorama Gdańska, ACADEMIA MEDICA / GEDANENSIS / Papieżowi– / studenci / 1987•06•12 / GDAŃSK
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, ok. 195 mm, patyna, nakład 10 sztuk
Literatura: Grabowski 1574

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 117

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  400 zł
4)  180 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł