Polska, Jan Paweł II, ok. 1980

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:34:00
325286
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Jan Paweł II, ok. 1980, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, z boków JOHN / PAUL II - A SON OF / POLAND, Rw: Św. Wojciech i Stanisław, na dole tarcza z Orłem, z boku tarczy sygnatura L•S•KAWEC, z boków SAINT / ADAL / BERT / A•D• / 997 - SAINT / STANI / SLAUS / A•D• / 1079, na dole POLISH AMERICAN NUMISMATIC ASSOC•
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 63.4 mm, 127.74 g
Literatura: Grabowski 0144 (tam w brązie)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  55 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł