Polska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Bolesław I Chrobry, 1986

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:32:00
325460
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - Mennica Warszawska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Bolesław I Chrobry, 1986, Warszawa, Aw: Półpostać króla na tronie, z włócznią św. Maurycego w ręku, z prawej sygnatura PTAiN KOSZALIN 2, BOLESŁAW I - CHROBRY 992-1025, Rw: Miecz sztychem do góry, KRAKÓW WROCŁAW GNIE-ZNO POZNAŃ KOŁOBRZEG, medal projektu Ewy OIszewskiej-Borys
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.7 mm, 118.87 g, nakład 2.250 sztuk
Literatura: MMP 86/499, Paszkowycz 96/86

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 186

1)  24 zł