Polska, Józef Ignacy Kraszewski, 1880

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:27:40
324077
Opis: Polska - XIX w., Józef Ignacy Kraszewski, 1880, Warszawa, Głowa zwrócona w lewo, wokoło napis JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI TOW.Z.S.P.w KRÓL. POLSK.CZŁONKOM SWOIM ZA 1880 R., na ramieniu sygnowane - projekt A. PRUSZYNSKIEGO, wykonanie - FR. WITKOWSKI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 258 mm, 350.37 g, medalion malowany na ciemnozielono
Literatura: Kolekcja Kałkowskich 215

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 112

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  240 zł