Włochy, Jan Paweł II, 1983

Włochy, Jan Paweł II, 1983

Włochy, Jan Paweł II, 1983

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:27:00
325287
Opis: Włochy, Jan Paweł II, 1983, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, na dole sygnatura BANDOLI, JOHANNES PAULUS II, Rw: Jezus na krzyżu na tle placu św. Piotra, ANNO SANCTO MCMLXXXIII, medal projektu Bandoli Bruno
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 60.4 mm, 86.42 g
Literatura: Grabowski 0298

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 93

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł