Kanada, Wizyta papieża w Kanadzie, 1984

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:25:00
325280
Opis: Kanada, Wizyta papieża w Kanadzie, 1984, Lombardo Mint, Aw: Półpostać papieża lekko w lewo, JOANNES - PAULUS II PONT. MAX., Rw: Herb papieski, PAPAL • VISIT - VISITE • DU • PAPE - CANADA 1984
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 36.7 mm, 26.78 g, medal w oryginalnym pudełku, z certyfikatem numer 55220

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 96

1)  18 zł