Czechosłowacja, medal na pamiątkę papieskiej wizyty, 1990

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:24:00
325281
Opis: Czechosłowacja, medal na pamiątkę papieskiej wizyty, 1990, Paryż (?), Aw: Twarz papieża w lewo i kardynała Jozefa Tomko w prawo, między nimi okręt z herbem papieskim na dziobie i masztem z ukrzyżowanego Chrystusa, w dole Gołębica, z prawej sygnatura W Schiffer PARIS 90., JÁN PAVEL II. * KARDINÁL J. TOMKO / + SPOLOČNE CESTY SVETOM + PRE ŠÍRENE VIERY, Rw: Św. Cyryl i Metody, z boków ornamenty roślinne
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.1 mm, 144.58 g
Literatura: Grabowski 0712 (tam srebrzony)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  30 zł