Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:21:20
326444
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928, Warszawa, Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego Virtuti Militari, z boków 1918 - 1921, na stronie odwrotnej w wieńcu POLSKA / SWEMV / OBROŃCY, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 35.2 mm, 19.04 g (ze wstążką), zniszczona wstążka
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 65

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  32 zł