Polska, pierścionek patriotyczny, XX/XX w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 22:19:00
326505
Opis: Polska, pierścionek patriotyczny, XX/XX w., pierścionek z owalną tarczą z Orłem, obrączka w kształcie ogniw, na obrączce nabita próba '800'
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 1.60 g

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 156

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł