Niemcy, talar, 1785 AS

Rozpoczęcie: 21-06-2021 18:00
Zakończenie: 01-07-2021 21:44:20
Niemcy, talar, 1785 AS

Niemcy, talar, 1785 AS

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 21:44:20
326600
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor (1777–1799), talar, 1785 AS, Mannheim, Aw: Głowa włądcy w prawo, CAR THEODOR D G C P R V B D S R I A D & EL, Rw: Ukoronowana, trójpolowa tarcza herbowa, AD NORMAM CONVENTION
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, patyna
Literatura: Davenport 1959, Hahn H.393, Witt. 2415

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 90