Estonia, 1 korona, 1933

Estonia, 1 korona, 1933

Estonia, 1 korona, 1933

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 21:39:20
320646
Opis: Estonia - Pierwsza Republika Estońska (1918–1940), 1 korona, 1933, Tallinn, 10. Festiwal muzyczny w Rewalu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 5.89 g, mennicze uszkodzenie rantu
Literatura: Parchimowicz 17, KM 14

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 81

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  85 zł
7)  75 zł