Belgia, 5 ecu, 1987

Belgia, 5 ecu, 1987

Belgia, 5 ecu, 1987

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 21:36:20
326568
Opis: Belgia - Baldwin I (1951–1993), 5 ecu, 1987, 30 lat traktatu rzymskiego (EWG) podpisanego 25 marca 1957 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "833", 22.70 g, miejscowa patyna na rewersie, pięknie zachowane
Literatura: KM 166

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 110

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  42 zł