Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:58:20
326532
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Helena Modrzejewska 1840–1909
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 60.158 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 272

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  42 zł
5)  32 zł