Polska, zestaw 3 x 10 złotych, 1971

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:57:20
324192
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 3 x 10 złotych, 1971, Warszawa, FAO - Chleb Dla Świata /globus i kłosy/ - PRÓBA, FAO /kłos i ryba/ oraz FAO - Fiat Panis /dziecko ssące pierś/ - PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, razem 3 sztuki, patyna
Literatura: Parchimowicz P275a, 238, P276a

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 72

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł