Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:55:20
324481
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, wklęsły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P241a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 186

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  40 zł
8)  38 zł