Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:54:00
326524
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, ale pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 127

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  110 zł