Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:46:00
326526
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety próbne, 5 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 118a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 211

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  125 zł
5)  110 zł
6)  50 zł
7)  48 zł