Polska, dienieżka, 1852

Polska, dienieżka, 1852

Polska, dienieżka, 1852

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:42:40
326863
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), dienieżka, 1852, Warszawa, wariant z szerzej rozstawionymi cyframi daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Bitkin 874, Brekke 62, Plage 515

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 76

1)  48 zł