Polska, grosz, 1814 IB

Polska, grosz, 1814 IB

Polska, grosz, 1814 IB

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:40:00
326367
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), grosz, 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Kop. 3675, Kahnt 1280, H-Cz. 3485

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 127

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  24 zł