Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:38:40
326365
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 1269, Plage 113, Berezowski 3 zł,

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 358

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł
14)  230 zł
15)  220 zł
16)  210 zł