Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:31:00
326478
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ternar, 1624, Łobżenica, a awersie z monogramem pod koroną, po bokach monogramu cyfra 3 i kokardka, na rewersie wariant z napisem TERNARIVS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładny
Literatura: Kop. 7882 (R3)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 559

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  320 zł
7)  280 zł
8)  200 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  155 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  135 zł