Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:27:20
326563
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1264, Kopicki (ZIIIW)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 39
Ilość odsłon: 567

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  165 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  48 zł
10)  46 zł
11)  44 zł
12)  40 zł
13)  36 zł