Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:25:20
326457
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD23-49

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 222

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł