Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:19:40
326359
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, trojak, 1536, Gdańsk, popiersie króla z wąską głową, końcówka na awersie TO PRVSS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger G.36.2.e (R1), CNG 70.I.b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 274

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  180 zł