Polska, denar, 1370–1382

Polska, denar, 1370–1382

Polska, denar, 1370–1382

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:17:00
326470
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), denar, 1370–1382, Kraków, Aw: Tarcza andegaweńska z pasami i czterema liliami, Rw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 11.5 mm, 0.27 g, patyna
Literatura: Frynas P.13.2a, Gum.H. 372, Gum.P. 485, Huszár 560, Kop. 346 (R4)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł