wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla S..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:05:20
92132
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Warszawa 1993, ISBN 8385057161
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 105 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog 123 medali, monet i pieczęci autorstwa Holzaeussera, w większości ilustrowanych, wraz z dokładnymi opisami i literaturą

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 39

1)  32 zł
2)  30 zł