Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:03:20
326587
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 33

1)  18 zł