wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:03:00
326586
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarta okładka i zagięte narożniki, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 34

1)  30 zł