Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:02:20
326584
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1587–1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990, ISBN 8303031031
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 500 stron formatu A5, oprawa kartonowa, ponad 2500 skatalogowanych monet, lekko podniszczona oprawa

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 244

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  160 zł
4)  110 zł