wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossol..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:01:40
326271
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione, ISBN 8304011239
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 156

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  42 zł