wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 01-07-2021 20:01:20
326270
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, brak ISBN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa ze zniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 97

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  48 zł