Polska, 46. Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny, 1997

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:46:20
323014
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, 46. Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny, 1997, Warszawa, Aw: Półpostać w lewo, z Hostią, 46 MIĘDZYNARODOWY KONGRES EUCHARYSTYCZNY, Rw: Trzy tacze herbowe, niżej logo PZF, KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - WROCŁAW '97, medal projektu Zbigniewa Stasiaka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 69.6 mm, 127.55 g, nakład 80 sztuk
Literatura: Grabowski 0934, MMP 97/135, Nestorowicz 877, Paszkowycz 94/97

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 88

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  130 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  48 zł
7)  46 zł