Polska, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Gorzowie Wielkopolskim, 1997

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:45:40
323355
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Gorzowie Wielkopolskim, 1997, Warszawa, Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PIELGRZYMKA JANA PAWŁA II DO POLSKI - 31•V-10•VI•1997, Rw: Widok katedry pw. Wniebowzięcia NMP, niżej herb Gorzowa Wielkopolskiego, z prawej GORZÓW / WIELKOPOLSKI / 2•VI•1997, KATEDRA p.w. WNIEBOWZIĘCIA N.M.P., medal projektu Roussany Nowakowskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 123.12 g, nakład 100 sztuk
Literatura: MMP 79/97, Nestorowicz 901, Paszkowycz 53/97

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 109

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  48 zł
6)  46 zł