Polska, Odznaka pamiątkowa 1. Pułku Saperów Legionowych, od 1927

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:38:20
326131
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka pamiątkowa 1. Pułku Saperów Legionowych, od 1927, Krzyż maltański, na ramionach miniatury odznak 1. Brygady Legionów, 1. Korpusu Polskiego, Związku Hallerczyków oraz 1921, na środku medalion na skrzyżowanych łopacie to siekierze, w medalionie inicjały TK, wokół nich P 1 SAP • LEGJONÓW •, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 42.4 x 42.8 mm, 21.46 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 350

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 321

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 000 zł
4)  700 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  120 zł
9)  48 zł
10)  44 zł
11)  40 zł
12)  38 zł
13)  36 zł