Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1861

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:28:40
325575
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1861, Filadelfia, typ Liberty Seated
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna
Literatura: KM A68

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  250 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł