Ryga- miasto, szeląg, 1534

Ryga- miasto, szeląg, 1534

Ryga- miasto, szeląg, 1534

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:09:40
326220
Opis: Ryga- miasto - Walter von Plettenberg (1494–1535), szeląg, 1534, Ryga, Aw: Dwupolowa tarcza na tle długiego krzyża, WO•G• PLET• MAGI• LIVO•; Rw: Dwa skrzyżowane klucze, •MONE•NO•RIGENSIS•1534•
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.74 g, kolorowa patyna
Literatura: Haljak 268a

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 154

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł