Polska, 1 grosz polski, 1820 IB

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:52:20
325873
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 grosz polski, 1820 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 890, Plage 207

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 126

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł