Polska, 2 złote, 1824 IB

Polska, 2 złote, 1824 IB

Polska, 2 złote, 1824 IB

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:52:00
325898
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 2 złote, 1824 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 840, Plage 57, Berezowski 3.75 zł

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 215

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  185 zł
12)  180 zł
13)  165 zł