Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:38:20
326148
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M, SAM LIV NE na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-116

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 118

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł