Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391–1415

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:23:40
326175
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391–1415, na ostrołukowej tarczy orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle krzyż
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.15 g miejscowy nalot
Literatura: BRP Prusy T17.1, Neumann 1.i, W.111

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł