Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Aleksandra III Wielkiego, III-I w. pne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:12:40
326224
Opis: Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Aleksandra III Wielkiego, III-I w. pne, typ Alexander III, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający orła i berło, pod tronem litera A,po prawej napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.6 mm, 15.29 g
Literatura: Slg. Lanz 875 var.

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 293

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  250 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł