Bojowie, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, ok. II-I w. pne

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:12:20
326226
Opis: Bojowie, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, ok. II-I w. pne, Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, między nogami łuk, w którym kulka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.81 g, patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Slg. Lanz 96

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 413

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  150 zł
9)  120 zł