Czechosłowacja, dukat, 1932

Czechosłowacja, dukat, 1932

Czechosłowacja, dukat, 1932

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:08:40
326354
Opis: Czechosłowacja, dukat, 1932, Kremnica
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 3.48 g, uszkodzenia rantu monety
Literatura: Fr. 2, KM 8

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 335

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 100 zł
4)  1 600 zł
5)  1 150 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  960 zł
9)  940 zł
10)  900 zł